Świat Przedszkolaka | Świat Pierwszoklasisty wiat pierwszoklasisty

Akademia Duckie Deck

Akademia Duckie Deck w trasie po Polsce

Warsztaty i atrakcje rozwijające dziecięcą kreatywność oraz wyobraźnię to znak rozpoznawczy Akademii Duckie Deck. Ten popularny wśród dzieci i rodziców cykl wydarzeń, będący połączeniem nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą, odwiedziło ponad 165 tysięcy dzieci i rodziców. W najbliższych tygodniach Akademię Duckie Deck będzie można spotkać we Wrocławiu (17-18 lutego), Krakowie (3-4 marca) i Warszawie (24-25 marca).

W każdym z miast na uczestników wydarzenia czekają:

  • 2 dni pełne wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania
  • 3 strefy: warsztatowa, malucha i otwarta
  • 5 kreatywnych warsztatów (m.in. programowanie z robotami, hologramy, bańki mydlane)
  • warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia 
  • sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami
  • kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla rodzin
  • bezpłatne uczestnictwo dla wszystkich rodzin

Akademia Duckie Deck to miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwijają w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do najmłodszych.

Program Akademii Duckie Deck obejmuje:

– oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Uwaga! Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com

strefę otwartą – wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci wraz z rodzicami mogą dołączać o dowolnej porze. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

strefę malucha – pełną klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi (od pierwszego roku życia) spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

Szczegóły i zapisy: www.akademia.duckiedeck.com

Poprzedni:
Następny:

Nowy numer Świat Przedszkolaka wychodzi już za:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Loading